CZ  |  EN  |  RU  
     

Vaše vízová podpora

Jsme vízovým partnerem v České republice!

Kompetentní, flexibilní a nejlepší ceny!

Jsme akreditovanou vízovou službou, která je oprávněna zprostředkovávat víza třetím stranám na autorizovaných konzulátech a ambasádách. Zprostředkováváme víza do více jak 40 zemí – za nejlepší ceny v České republice!

Náš mezinárodní a zkušený tým pro Vás najde řešení jakéhokoliv vízového problému – rychle, kompetentně a nepřekonatelně. Dokážeme převzít požadované dokumenty přímo ve Vaší kanceláři a víza doručit zpět. Zajímá Vás to? Kontaktujte naší  linku 24/7!

Specialisté na Rusko

Víza jsou naší specialitou. Pomůžeme Vám s jakýmkoli typem víz do Ruska. Kromě turistických víz, zprostředkováváme také multi-vstupová obchodní víza (až do 5 let), dokonce i trvalé pobyty (až do 3 let)

Máme dobré kontakty v Rusku a proto Vám velmi rádi pomůžeme s jakýmikoliv jinými záležitostmi spojenými s Ruskem. Kdykoliv nás kontaktujte!

Jsme tu pro Vás – kdykoliv, kdekoliv!

Na našich službách závisí ročně tisíce jednotlivých cestovatelů, velké i malé společnosti, aerolinky, cestovní agentury a známé sportovní agentury. Máme partnery po celém světě, a proto můžeme nabídnout profesionální podporu po celém světě pro Vás nebo Vaše zaměstnance.

Naše ředitelství je v Praze. Brzo otevřeme další 4 pobočky v Dublinu, Londýně, New Yorku a Torontu.

Těšíme se na Vás! Kontaktujte nás 24/7 na +420 776 500 718