TURISTICKÁ VÍZA

Bez ohledu na to, jaký je důvod Vaší cesty do Ruska, pomůžeme Vám! Ať cestujete za obchodem, jedete na výlet, nebo chcete prozkoumat nové podnikatelské možnosti – kontaktujte naši 24/7 službu!

Náš tým Vám poskytne oficiální pozvání během jednoho dne a postará se o hladký průběh celého procesu vyřizování víz.

Pro úplný přehled potřebných dokumentů viz níže. Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat.

  • CESTOVNÍ PAS: V cestovním pase by měly být alespoň 2 volné stránky. Váš pas nesmí mít žádné záznamy, opravy, rezervace, výmazy nebo poznámky, které nejsou povolené danou pasovou směrnicí. Doba platnosti pasu musí být alespoň o šest měsíců delší, než je datum ukončení platnosti požadovaného víza.
  • ONLINE FORMULÁŘ ŽÁDOST O VÍZUM: (http://visa.kdmid.ruTento formulář musí být kompletně a správně vyplněn Všechny otázky v dotazníku musí být detailně zodpovězeny. Formulář musí být vytištěn a podepsán žadatelem.
  • JEDNA SOUČASNÁ PASOVÁ FOTOGRAFIE ŽADATELE                      (3,5 X 4,5 CM, BÍLÉ POZADÍ)
  • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ: Pojištění musí být platné na území Ruska po celou dobu žadatelova pobytu v zemi. Potvrzení o pojištění musí obsahovat důležité detaily daného pojištění jako je číslo pojištění, místo a datum platnosti.
  • POTVRZENÍ O BYDLIŠTI: Příslušník jiné než české národnosti v České republice musí konzulátu předložit jakýkoliv doklad o trvalém/ dlouhodobém pobytu v České republice, kopie takového dokumentu není dostačující.
  • SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH UDAJŮ:  (STÁHNOUT zde)

Dokumenty můžete doporučeně zaslat na níže uvedenou adresu, nebo je osobně přinést do naší kanceláře – těšíme se na setkání s Vámi!

Konzultant Group Praha s.r.o.
Vinohradská 403/17,
120 00, Praha 2 – Vinohrady

Vyřízení žádosti o ruská víza obvykle trvá deset dní od doručení Vaších dokumentů. V případě, že potřebujete víza vyřídit rychleji, kontaktujte nás, a my je za doplatek vyřídíme během 4 nebo dokonce 2 dní.

Ceny turistických víz do Ruska:

Tyto ceny jsou platné pro držitele cestovních pasů z následujících zemí:
Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Malta, Holandsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko

Turistická víza

Vízové poplatky

 Počet vstupůDoba vyřízeníKonzulární poplatekNáš poplatek CELKEM
Turistické vízum do 30 dnů1-210 pracovních dní
3300
20005300
3 pracovní dny530020007300

Zvací dopis

Typ pozváníPočet vstupůDoba vyhotoveníCena
Turistické vízum do 30 dnů1-21 hodina500
   

.